Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Inspektor ds. nadzoru geodezyjnego i kartograficznego - 2 etaty

Lubuski Urząd Wojewódzki
lubuskie, Gorzów Wlkp.
praca stacjonarna
5371 dni temu

Ogłoszenie numer: 83122, z dnia 2009-12-01

Więcej informacji na www.bip.luw.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (0-95) 7115 – 261.

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wlkp.

Nr Ref.: nr ogłoszenia 117218/117220

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
  1. kontrola prac geodezyjnych i kartograficznych wykonywanych przez jednostki wykonawstwa geodezyjnego,
  2. rozpatrywanie odwołań od decyzji administracyjnych, dla których organem odwoławczym jest Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego,
  3. prowadzenie komputerowego rejestru granic administracyjnych gmin i powiatów dla województwa lubuskiego,
  4. ewidencjonowanie lokalnych systemów informacji o terenie oraz przechowywanie kopii zabezpieczających bazy danych ewidencyjnych dla woj. lubuskiego i przetwarzanie danych na potrzeby Geoportalu oraz Integrującej Platformy Elektronicznej,
  5. sporządzanie dokumentacji związanej z dokonywaniem zamówień publicznych na prace geodezyjne i kartograficzne zamawiane przez Wydział,
  6. wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem Integrującej Platformy Elektronicznej, która umożliwia integrację i wymianę danych ewidencji gruntów i budynków z księgami wieczystymi, ewidencją podatkową, rejestrem PESEL, REGON i innymi rejestrami publicznymi prowadzonymi na poziomie baz centralnych,
  7. odbieranie zrealizowanych prac geodezyjnych i kartograficznych zlecanych jednostkom wykonawstwa geodezyjnego,
  8. wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem Integrującej Platformy Elektronicznej, która umożliwia integrację i wymianę danych ewidencji gruntów i budynków z księgami wieczystymi, ewidencją podatkową, rejestrem PESEL, REGON i innymi rejestrami publicznymi prowadzonymi na poziomie baz centralnych,
  9. ochrona danych osobowych przy przetwarzaniu danych z zakresu ewidencji gruntów i budynków.

Wymagania

Wymagania konieczne:
  1. wykształcenie wyższe magisterskie geodezyjne,
  2. posiadanie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 i 2 - zgodnie z art. 43 pkt 1 i 2 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne,
  3. znajomość przepisów z zakresu geodezji, Kpa, orzecznictwa prawnego w dziedzinie geodezji i kartografii,
  4. posiadanie minimum 4-letniego doświadczenia zawodowego, w tym 3 lata pracy w wykonawstwie geodezyjnym.
Wymagania pożądane:
  1. umiejętność posługiwania się specjalistycznymi geodezyjnymi programami komputerowymi (np. EwMapa lub GeoInfo, MapInfo, WinKalk itp.) oraz umiejętność obsługi baz danych (np. Access, InterBase, Oracle itp.)
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  1. życiorys i list motywacyjny,
  2. kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  3. kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadanie uprawnień zawodowych oraz wymagane doświadczenie zawodowe,
  4. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  5. oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  6. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferujemy

  • korzystne warunki płacowe