Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor ds. Eurokoordynacji

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3140 dni temu

Ogłoszenie numer: 1013509, z dnia 2016-03-14

Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. firma o blisko 150-letniej tradycji, świadcząca usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego, kierująca się zasadą odpowiedzialności ekonomicznej, społecznej i ekologicznej, poszukuje kandydata do pracy w Dziale Eurokoordynacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2016/13

Opis stanowiska

  • przygotowywanie na zlecenie Kierownika Działu opracowań związanych z realizowanymi przez Spółkę projektami
  • śledzenie, gromadzenie, analiza oraz przekazywanie Kierownikowi i pracownikom Działu informacji o nowych dokumentach związanych z realizacją projektów planowanych do dofinansowania oraz dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej
  • wykonywanie dokumentacji zdjęciowej związanej z realizowanymi przez Spółkę projektami dofinansowanymi lub planowanymi do dofinansowania, która będzie wykorzystywana przez Spółkę do publikacji
  • wykonywanie, wymaganych w ramach funkcjonowania Działu w organizacji Spółki, czynności biurowych w zakresie: korespondencji, archiwizacji, planowania (w tym zamawiania materiałów biurowych), sprawozdawczości, skanowania,  kserowania i roznoszenia korespondencji
  • współuczestniczenie w tworzeniu przygotowywanych w Dziale projektów: pism, sprawozdań, instrukcji i poleceń
  • organizacja i udział w imprezach masowych i targach współorganizowanych przez Spółkę
  • wykonywanie czynności związanych z organizacją szkoleń, spotkań, konferencji  w zakresie: wymiany korespondencji, zapewnienia pomieszczenia, materiałów tematycznych, obsługi sprzętu, załatwiania formalności przy wyjazdach pracowników w delegacje

Wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe  ekonomiczne, techniczne, politologiczne lub  europeistyka
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z realizacją projektów współfinansowanych przez UE lub w zakresie archiwizacji dokumentów oraz wykonywaniu prac biurowych
  • dobra znajomość programów: Word, Excel, Power Point
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność działania pod presją czasu, pozyskiwania informacji z różnych źródeł oraz łączenia ze sobą faktów
  • obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony do dnia 31.10.2017 r.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania
  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Poznaj

ul. Siedmiogrodzka 20,
Warszawa

Tramwaje Warszawskie służą mieszkańcom stolicy od ponad 150 lat. Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnej, szybkiej i bezpiecznej komunikacji tramwajowej w Warszawie. Odpowiadamy za eksploatację, naprawę i zakup taboru tramwajowego oraz prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budowy i remontów obiektów infrastruktury torowo – sieciowej i budynków. Nieustannie stawiamy na rozwój. Rozpoczęliśmy budowę zajezdni tramwajowej „Annopol”. Modernizujemy i budujemy trasy tramwajowe. W stolicy jeździ już ponad 300 wagonów niskopodłogowych. Zakupiliśmy także 123 nowoczesne tramwaje Warsolino, które w znaczący sposób odmienną komfort podróżowania. Tramwaje Warszawskie to przede wszystkim ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby mieszkańcy stolicy mogli...