Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Inspektor ds. Eksportu

Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz i cała Polska
praca stacjonarna
4016 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i wejściem na nowe rynki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz i cała Polska

Zadania:
  • Sprzedaż rozwiązań systemowych i produktów firmy branżach,
  • Realizacja strategii i planów sprzedaży.
  • Pozyskiwanie i obsługa handlowa klientów.
  • Uczestnictwo w branżowych imprezach zewnętrznych
  • Ustalanie wartości ofert
  • Negocjowanie kontraktów
  • Aktywne utrzymanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami
  • Diagnoza problemów klienta.
  • Rozwiązywanie zgłoszonych problemów klienta.
  • Znajomość warunków handlowych i technicznych, na których są obsługiwani klienci.
  • Opracowywanie ofert i innych potrzebnych materiałów handlowych.
  • Prezentacje produktów.
  • Aktywny rozwój rynku i produktów firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży z potwierdzonymi sukcesami.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Udokumentowane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata.
  • Swobodne partnerskie prowadzenie rozmowy z klientem.
  • Komunikatywność.
  • Nastawienie na dobrą obsługę klienta.
  • Wiedza na temat prawa zamówień publicznych.
  • Umiejętność słuchania i  analizy problemów klienta .
  • Kultura osobista.
  • Umiejętność samo motywacji, pracy pod presją czasu i prowadzenia wielu tematów jednocześnie.
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu.
  • Determinacja na realizację wyznaczonego celu sprzedażowego
  • Umiejętność szybkiego (czasami na skróty) wykonywania i nadzorowania zadań prowadzących do sprzedaży
  • Umiejętność planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy.
  • Kreatywność, otwartość, inicjatywa i chęć działania.
  • Swobodne posługiwanie się komputerem MS Windows, Office, itp.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie nowych technologii.
  • Dostęp do najnowszych technologii w obszarze rozwiązań informatycznych i branżowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, w tym system premiowy.
  • Narzędzia pracy wymagane na tym stanowisku.
  • Bezpłatną naukę j. angielskiego w renomowanej szkole, na miejscu w firmie.