Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Inspektor ds BHP - 0,5 etatu

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
pomorskie, Gdańsk głównie teren stoczni
praca stacjonarna
5104 dni temu

Ogłoszenie numer: 118196, z dnia 2010-09-27

Firma istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk głównie teren stoczni

Opis stanowiska

prowadzenie spraw bezpieczeństwa i higieny pracy w Spółce realizujące roboty na terenie m. in. Stoczni Remontowej Stoczni Północnej w Gdańsku.

Wymagania

- wykształcenie branżowe min technik bhp - obsługa pakietu office, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- stałą pracę w dużej stabilnej firmie, - wynagrodzenie do uzgodnienia.