Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk

HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie, Radziejowice k/Warszawy
praca stacjonarna
5625 dni temu

Ogłoszenie numer: 57939, z dnia 2009-02-20

od 2000 r. działa na rynku polskim jako oddział niemieckiego przedsiębiorstwa, liczącego sobie już blisko 30 lat. Firma jest dystrybutorem kabli i przewodów oraz osprzętu kablowego i narzędzi do obróbki kabli do różnych branż i zastosowań. Od roku 2006 HELUKABEL Polska dołączyła do prestiżowego grona GAZEL BIZNESU, skupiającego najprężniej działające przedsiębiorstwa na rynku polskim. HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: mazowieckie, Radziejowice k/Warszawy

Opis stanowiska

  • Administracja aplikacją klasy ERP
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań/modułów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe IT
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania projektami informatycznymi
  • Znajomość Windows 2003 Server, Progress OpenEdge i/lub MS SQL Server
  • Znajomość Windows XP/ Vista, pakietu MS Office/ Open Office
  • Znajomość zagadnień sieciowych m.in. VPN, DNS, DHCP
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość systemów Linux i ProAlpha będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie: Umowa o pracę, pełen etat lub własna działalność gospodarcza
  • Premie uznaniowe
  • Laptop, telefon komórkowy
  • Coaching, indywidualne podejście do natężenia pracy pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • Regularne i terminowe wypłaty