Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5954 dni temu

Ogłoszenie numer: 41985, z dnia 2008-03-28

Jesteśmy jedną z największych firm budowlanych na Dolnym Śląsku z główną siedzibą w Niemczech. W związku z obecnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy w biurze we Wrocławiu na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną firmy
  • zarządzanie bezpieczeństwem systemów i informacji
  • serwisowanie sprzętu komputerowego oraz programów
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows XP, Workstation i Server
  • doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym
  • dobra organizacja własnej pracy
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • Oferujemy

    Oferujemy interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole, perspektywy rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.