Zobacz więcej ofert pracy

INFORMATYK

Bank Rumia Spółdzielczy
Rumia
praca stacjonarna
6425 dni temu

Ogłoszenie numer: 27454, z dnia 2007-03-16

Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z ponad 50 letnim doświadczeniem sprzedaży produktów bankowych na lokalnym rynku. Nowoczesna Centrala Banku i jedo oddziały, konkurencyjna oferta, wysoka jakość obsługi, rodzinna atmosfera pozwala Bankowi Spółdzielczemu osiągać wysokie wyniki oraz szczycić się wieloma tytułami np. "Bank przyjazny dla przedsiębiorców".

INFORMATYK

Miejsce pracy: Rumia

Nr Ref.: 058 671 00 38

Opis stanowiska

Do zadań Informatyka będzie należeć: - opieka nad zasobami informatycznymi Centrali oraz 6 oddziałów Banku, doradztwo i wsparcie w tym zakresie, - usprawnienie rozwiązań informatycznych funkcjonujących w Banku, - administrowanie lokalną siecią komputerową i oprogramowaniem finansowo-księgowym, - bieżąca współpraca z dostawcami sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Wymagania

- wykształcenie informatyczne, chętnie absolwent lub student ostatniego roku studiów informatycznych, - znajomość i umiejętność pracy w środowisku MS Office, Novell Network, Windows Serwer 2003, Unix, - wiedza na temat zagadnień teleinformatycznych, sieci komputerowych TCP/IP oraz technologii sieciowych LAN, - mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze bankowym oraz znajomość bankowych systemów finansowo-księgowych, - przedsiębiorczość, aktywność, motywacja do działania.

Oferujemy

- możliwość realizacji ambitnych zadań i rozwoju umiejętności, - pracę w banku o ugruntowanej pozycji, - niezbędne na stanowisku narzędzia pracy, - miłą i życzliwą atmosferę.