Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk

SIMP Consulting
Warszawa, Warszawa / Piastów
praca stacjonarna
6812 dni temu

Ogłoszenie numer: 18252, z dnia 2006-02-22

SIMP Consulting firma doradcza zajmująca się wdrożeniami systemów wspierających zarządzanie (ERP, BI)

Informatyk

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / Piastów

Opis stanowiska

Zakres obowiazków: - Projektowanie rozwiązań informatycznych - Przygotowanie dokumentacji projektowej - Wdrożenia systemow infomatycznych - Prowadzenie szkoleń końcowych użytkowników - Konsultacje dla użytkowników końcowych z zakresu oferowanych rozwiązań

Wymagania

- Doświadczenia w pracy zwiazanej z projektowaniem i/lub wdrażaniem rozwiązań informatycznych - Znajomość metod modelowania i projektowania systemów – UML - Umiejętność programowania w jednym z narzędzi Visual Studio - Znajomość technologii baz danych . - Mile widziane doświadczenia w zakresie SAP, lub MBS Navision

Oferujemy

Firma oferuje: - Praca w dynamicznym zespole - Możliwość rozwoju zawodowego - Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia - Możliwość doskonalnia zawodowego