Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6848 dni temu

Ogłoszenie numer: 17459, z dnia 2006-01-19

Power Media jest wrocławską firmą programistyczną specjalizującą się w technologiach webowych.

Informatyk

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/PM/IN

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - biegła znajomość języka francuskiego (warunek konieczny) - znajomość jednej z wymienionych technologii: UNIX, Windows, Solaris, HPUX lub baz danych typu: Oracle, SQL i Sybase Mile widziane: - doświadczenie w branży IT

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych