Zobacz więcej ofert pracy

INFORMATYK

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4875 dni temu

Eurotel S.A. jest ogólnopolską firmą handlową działającą od 15 lat na rynku i zarządzającą siecią prawie 300 salonów sprzedaży w ramach sieci Era i Play.

Od 2006 Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

INFORMATYK

Nr Ref.: Informatyk/05/2011

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prawidłową pracę serwerów oraz stacji roboczych,
  • bezpieczeństwo sieciowe i antywirusowe,
  • bieżące kopie zapasowe serwerów,
  • prawidłowe funkcjonowanie portalu firmowego, systemu księgowego oraz aplikacji pomocniczych,
  • wsparcie użytkowników w sprawach technicznych.
Wymagania:
  • znajomość Windows 2003 oraz 2008 Server, Windows XP oraz Windows 7
  • znajomość działania i konfigurowania sieci opartej o Active Directory
  • praktyczna umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych
  • umiejętność diagnozy i naprawy zestawów komputerowych i laptopów
  • doraźna pomoc użytkownikom (helpdesk)
  • znajomość baz danych MySQL
  • znajomość języków PHP, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • zgrany, zmotywowany zespół
  • dobrą atmosferę pracy
  • pomoc merytoryczną
  • umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)