Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk

Emtor Spółka z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
4962 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem Emtor Spółka  z o.o. wyłączny przedstawiciel koncernu Yale – wózki widłowe poszukuje osoby na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Wsparcie w zakresie lokalnych systemów IT
  • Pomoc przy wdrożeniu oprogramowania klasy ERP
  • Bieżąca administracja i zarządzanie programem klasy ERP
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z dziedziny telekomunikacji lub teleinformatyki,
  • Dobrą znajomość oraz doświadczenie w administrowaniu systemami z rodziny Windows 2003/2008 oraz Linux,
  • Dobrą znajomość w zarządzaniu i administracją bazą danych MS SQL 2008,
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych oraz obycie ze sprzętem komputerowym,
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz posiadających umiejętność samodzielnego organizowanie pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP oraz obycie księgowe
  • Doświadczenie w programowaniu
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. /Dz.U. nr 133, popz.830./” Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Emtor Sp. z o.o., to firma o wieloletniej tradycji, która w kompleksowy sposób realizuje potrzeby przedsiębiorstw związanych z transportem wewnętrznym. Jesteśmy największą polską prywatną firmą w branży transportu wewnętrznego oraz jednym z czołowych dostawców wózków widłowych. Odnosimy sukcesy dzięki specjalistom z dziedziny handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. Firma zatrudnia obecnie ponad 370 pracowników.