Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
INFORMATYK - Wdrożeniowiec

P.P.H.U. Gama System
Kielce
praca stacjonarna
5511 dni temu

Ogłoszenie numer: 69630, z dnia 2009-07-13

Integrator Systemów Auto ID-IT oraz produkcja etykiet samoprzylepnych.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Informatyk - wdrożeniowiec/programista Integracja urządzeń Auto ID z systemami ERP oraz aplikacjami pod terminale mobilne

Wymagania

znajomość .net, SQL podstaw programowania i znajomości sprzętu. Wykształcenie IT, j.angielski - minimum średnio zaawansowany w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia branżowe w kraju i za granicą
  • dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia branżowe
  • dodatkowe premie