Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk - Wdrożeniowiec

Grupa KOTRAK
Opole
praca stacjonarna
3678 dni temu

Grupa Kotrak jest globalnym dostawcą systemów ERP, doświadczonym integratorem rozwiązań informatycznych, oraz prężnym producentem nowoczesnych aplikacji biznesowych. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach branżowych oraz systemach mobilnych.

Działamy na rynku IT od 21 lat. Cały ten czas staramy się dbać o rozwój firmy oraz dobrą reputację i uczciwość wobec kontrahentów. Kapitał Grupy Kotrak tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz ogromne doświadczenie zdobyte w długotrwałych relacjach ze swoimi klientami. Grupa Kotrak to miejsce ludzi ambitnych i kreatywnych, szukających satysfakcji z pracy.

W związku z intensywnym rozwojem struktury firmy, Grupa Kotrak poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr Ref.: Informatyk - oddział Opole

Zadania:
  • wdrażanie systemów informatycznych,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników,
  • opieka powdrożeniowa,
  • serwis urządzeń.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w realizacji wdrożeń systemów magazynowych,
  • dobra znajomość komputerów i systemów operacyjnych Windows,
  • mile widziana znajomości baz danych (w szczególności MS SQL) ,
  • dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • interesującą, ambitną i stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)