Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Sącz
Informatyk / Programista

Hipoteka Plus Sp. z o. o.
Nowy Sącz
praca stacjonarna
6026 dni temu

Ogłoszenie numer: 42840, z dnia 2008-04-21

W związku z dynamicznym rozwojem Hipoteka Plus Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: • rozwój i utrzymanie aplikacji (PHP,MySQL,CSS,HTML) • tworzenie aplikacji (PHP,MySQL,CSS,HTML)

Wymagania

• bardzo dobra znajomość PHP5 - programowanie zorientowane obiektowo • bardzo dobra znajomość MySQL • bardzo dobra znajomość Html, Css • umiejętność podstaw obróbki grafiki • mile widziana znajomość technologii Ajax • zaangażowanie i motywacja do działania • komunikatywność • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

• ciekawa praca w młodym zespole, w dynamicznej, zorientowanej na sukces i stale doskonalącej się firmie internetowej • zdobycie doświadczenia zawodowego • atrakcyjny system wynagradzania