Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Informatyk/ Programista

Q-MATIC Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6264 dni temu

Ogłoszenie numer: 31771, z dnia 2007-07-25

Q-MATIC jest światowym liderem w dziedzinie Customer Flow Management. Nasze rozwiązania można spotkać w ponad 100 krajach. Funkcjonują one w bankach, urzędach administracji publicznej i rządowej, szpitalach oraz wszelkich biurach obsługi i punktach handlu detalicznego. Podobnie, jak na świecie, również i w Polsce od 15 lat, Q-MATIC jest absolutnym liderem w swojej dziedzinie, zarówno pod względem liczby, różnorodności, jak i jakości oferowanych rozwiązań.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało: - projektowanie, programowanie i administracja systemów IT - wsparcie informatyczne wewętrzne i zewnętrzne - wewnętrzna obsługa IT: sieć, baza danych, aplikacje - koordynowanie zadań informatycznych - prace rozwojowe

Wymagania

- wykształcenie wyższe z obszaru informatyki (lub w trakcie studiów) - znajomość języka angielskiego - biegła znajomość systemów i administracji produktów MS Windows, MS Office, Linux - znajomość budowy i działania sieci komputerowych - znajomość języków C++, Java, XML i XSLT - znajomość relacyjnych baz danych (MS Access, SQL Server) - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność

Oferujemy

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość nabycia nowych, cennych doświadczeń - przyjazną atmosferę pracy