Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Wołomin Programista .NET Wołomin
INFORMATYK PROGRAMISTA .NET/XML/PHP/VBA

Datamining-Solutions
Wołomin, Wołomin Warszawa
praca stacjonarna
4729 dni temu

Ogłoszenie numer: 172317, z dnia 2011-11-07

Datamining-Solutions to mała firma informatyczna świadcząca kompleksowe usługi IT dla klientów z branży finansowej. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin, Wołomin Warszawa

Nr Ref.: infor/program/praca.pl/

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania opartego na technologii Microsoft: .NET 1.1 – 3.5, ASP.NET (aplikacje internetowe/ aplikacje desktopowe/windows serwisy)
  • Tworzenie podstawowego graficznego interfejsu użytkownika do aplikacji
  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jezyku VBA/Office 2003/Access/SQL server 2000
  • Zapewnienie dostępności wdrażanych systemów
  • Wdrażanie zrealizowanych lub istniejących aplikacji w systemie Windows 2003 Server w kilku lokalizacjach
  • Utrzymanie bieżących aplikacji firmy
  • Współpraca z klientem w celu określenia wymagań użytkownika
  • Budowe całościową aplikacji od projektu poprzez bazę danych do realizacji i wdrożenia – osoba będzie odpowiedzialna za budowę aplikacji od zera aż do wdrożenia.
  • Inne usługi informatyczne w zależności od bieżącego zapotrzebowania firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student/ka kierunków technicznych (Informatyka)
  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego (OOP)
  • Znajomość języka C#/ASP.NET/PHP/XML/VBA/SQL/MySQL/LINQ
  • Znajomość SQL Server 2000
  • Znajomość Visual Studio 2008
  • Znajomość zagadnień HTML, CSS, Javascript, Jquery
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznych oraz tworzenie aplikacji dla odbiorców angielskojęzycznych
  • Samodzielność w tworzeniu oprogramowania
  • Wysoka sumienność i odpowiedzialność za realizowane projekty

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Elastyczną formę pracy
  • miejsce pracy Wołomin/Warszawa

UWAGA:

Rozpatrywane będą zgłoszenia, które zawierają:

  • aktualne CV
  • oczekiwane wynagrodzenie netto
  • proponowaną formę współpracy (etat, zlecenie, firma-firma,...)
  • aktualne miejsce zamieszkania