Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
INFORMATYK-KOORDYNATOR

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6376 dni temu

Ogłoszenie numer: 26604, z dnia 2007-02-01

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy usługowej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: INF./43

Opis stanowiska

Jest to praca w dni robocze od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Obowiązki na w/w stanowisku m. in. obejmują: - weryfikację zapisów w aplikacji służącej do zarządzania projektami prowadzonymi w pionie; - weryfikację zapisów w aplikacji rejestrującej wykonywane przez pracowników czynności służbowych; - weryfikację cyklicznego potwierdzania dla danego projektu: aktualności planu wydatków, dat w harmonogramie, dokumentów w repozytorium ect.; - koordynację teminowości raportów dot. realizacji projektów, terminowośći realizacji zadań; -koordynację zarządzania czasem pracy poszczególnych pracowników poprzez aplikację informatyczną; - koordynację planów urlopów i szkoleń pracowników wydziału; - przygotowanie raportów dla przełożonych. Praca będzie się odbywać w budynku naszego Klienta usytuowanym na Mokotowie.

Wymagania

- wykszt. wyższe informatyczne lub techniczne bądź osoba studiująca zaocznie kierunek informatyczny; - bardzo dobra znajomość Excela - komunikatywna znajomość j. angielskiego; - skrupulatność, dokładność i sumienność.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 16 zł brutto za godzinę pracy . Praca w znanej dużej firmie.