Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Informatyk Handlowiec

DIOMAR Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa - Okęcie
praca stacjonarna
4985 dni temu

Firma DIOMAR specjalizuje się w technice telewizji kablowej i telekomunikacji satelitarnej do 1992 r. Jako dystrybutor produktów firmy WISI Communications w Polsce (www.wisi.pl) i wiodąca firma na rynku instalacji teletechnicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Okęcie

Zadania:
  • sprzedaż produktów na Allegro i innych portalach aukcyjnych
  • tworzenie i prowadzenie stron WWW dedykowanych poszczególnym produktom
  • bieżąca obsługa firmowej sieci komputerowej
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie sprzedaży internetowej
  • umiejętność tworzenia stron WWW
  • umiejętność konfigurowania urządzeń sieci LAN – serwer poczty, zdalny dostęp do sieci Intranet itp.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie:

  • prawo jazdy, dyspozycyjność
  • znajomość systemów telewizji indywidualnej i zbiorowej
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stabilnej firmie
  • stabilne wynagrodzenie + atrakcyjną prowizję
  • stałe podnoszenie kwalifikacji
  • dostęp do najnowszych technologii oraz kontakt z czołowymi producentami
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, miłą atmosferę w pracy, wsparcie zespołu oraz zarobki adekwatne do umiejętności.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)