Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Informatyk - analityk

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6486 dni temu

Ogłoszenie numer: 26056, z dnia 2007-01-15

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe (sp. z o.o.), świadczące również usługę płacowo-kadrową.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: IAA/0501/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Różne rodzaje zbierania, przetwarzania i prezentacji danych - tworzenie raportów, zestawień finansowych i nie tylko (wg wzorów już opracowanych przez firmę, jak i tworzenie nowych z wykorzystaniem możliwości narzędzi informatycznych).

Wymagania

- preferowane wykształcenie ekonomiczne lub informatyczne, mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku, - biegła znajomość programów komputerowych, - kreatywność i analityczne myślenie.

Oferujemy

- udział w projekcie doskonalenia systemu raportowania i uzyskiwania informacji analitycznych dla Klientów Spółki, - nienormowany czas pracy (dowolne godziny, czasem praca w domu), - atrakcyjne wynagrodzenie.