Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
INFORMATYK/ADMINISTRATOR

Open-E Poland Sp.z o o.
Bytom
praca stacjonarna
6083 dni temu

Ogłoszenie numer: 40460, z dnia 2008-02-22

Firma Open-E zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla systemów typu NAS i iSCSI.

Miejsce pracy: Bytom

Nr Ref.: ITB

Opis stanowiska

Zaciskarka to przedłużenie twojej dłoni? Wiesz jak zabezpieczyć sieć przed włamaniem? Pamiętasz każdy serwer, który postawiłeś z imienia i nazwiska ;)? Przyjdź do nas! Naszym głównym zajęciem jako firmy jest rozwój systemów operacyjnych opartych o system Linux dla serwerów służących do przechowywania ogromnych ilości danych (szczegóły na www.open-e.com). Dział IT do, którego szukamy administratora odpowiada za sprawne funkcjonowanie sprzętu firmowego i sieci, wytwarzanie i rozwój oprogramowania pomocniczego dla naszych produktów oraz za rozwój firmowej strony internetowej.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • współpraca z głównym administratorem ;),
  • zarządzanie firmową siecią,
  • dyspozycyjność w razie awarii itp.,
  • zarządzanie kontami pracowników,
  • monitoring systemów,
  • ochrona poufności danych,
  • zabezpieczanie danych przed utratą,
  • oraz od czasu do czasu sprzątanie w kuchni.
  • Wymagania

    Musisz jednak pamiętać, że wymagamy:
  • znajomości j. angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie korespondencji,
  • znajomości VPN, LDAP, iptables, OpenSSL, FTP, SSH, lighttpd, apache, fcgi, python, bash, dhcp, postfix,etc.,
  • kreatywności. Jeśl będziesz dodatkowo:
  • znał pythona, c, c++,
  • znał język niemiecki i/lub japoński to Twoje szanse znacznie rosną.
  • Oferujemy

    Ze swojej strony możemy zaoferować:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - Ty realizujesz swoją pasje a my Ci za to płacimy!!!
  • miła i luźna atmosfera pracy, u nas nie ma żadnych Pań i Panów, jesteśmy jedną drużyną,
  • możliwość pracy z ludźmi dla których programowanie w Pythonie to również przyjemność, [na stanowisko informatyk/programista],
  • poczucie humoru ;-),
  • dzielenie się doświadczeniami,
  • nieformalne spotkania integracyjne z kolegami i koleżankami z działu/firmy poza pracą,
  • szkolenia wewnętrzne.