Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Dębica
Informatyk-Administrator Sieci

Prografix sp. z o.o.
Dębica
praca stacjonarna
6748 dni temu

Ogłoszenie numer: 17512, z dnia 2006-01-23

Firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie druku i marketingu bezpośredniego.

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska

Pracownik będzie odpowiedzialny za : -administrację systemami informatycznymi -instalację i wdrażanie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie - znajomość zagadnień systemowo- sprzętowych - znajomość zagadnień sieci LAN/WAN - komunikatywność i samodzielność

Oferujemy

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego