Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Marki
Indoor Sales Representative (is/wam)

TNT Express Worldwide Poland Sp. z o.o.
Marki, Marki k/ Warszawy
praca stacjonarna
6798 dni temu

Ogłoszenie numer: 17068, z dnia 2006-01-03

Oddział działającej w ponad 200 krajach na świecie sieci kurierskiej, zdobywca wyróżnienia w konkursie TROSKLIWY PRACODAWCA 2004

Miejsce pracy: Marki, Marki k/ Warszawy

Opis stanowiska

Do obowiązków wybranego kandydata należało będzie: - administrowanie bazą danych klientów poprzez regularne kontakty telefoniczne - realizacja zadań sprzedażowych w ścisłej współpracy z handlowcem - prezentowanie i sprzedaż przez telefon usług oferowanych przez TNT - zarządzanie terminarzem handlowca

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia minimum średniego - znajomości języka angielskiego - biegłej obsługi komputera - komunikatywności

Oferujemy

Kandydatom oferujemy: - pracę w pełnym wymiarze godzin - pracę w młodym i zgranym zespole - atrakcyjny system premiowy