Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

Watersystem Sp. zo.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5325 dni temu

Ogłoszenie numer: 91819, z dnia 2010-02-18

Watersystem sp. z o.o., zajmuje się budową stacji uzdatniania wody, basenów i fontann. www.watersystem.pl

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: - przygotowanie materiałów do montażu instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną - montaż urządzeń i instalacji wodnych - rozruch technologiczny wykonanej instalacji (fontanna,basen, stacja uzdatniania)

Wymagania

- wykształcenie: średnie - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność - zdolność do częstych wyjazdów - podstawowa znajomość czytania domentacji technicznej (rysunków technicznych) - min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy - znajomość podstawowych zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- podpisanie umowy o prace - atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i wykształcenia - prace w młodym i dynamicznym zespole