Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
HUMAN RESOURCES MANAGER

Emerson Polska Sp. z o.o.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
6329 dni temu

Ogłoszenie numer: 28498, z dnia 2007-04-17

Emerson jest jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych. Dynamicznie rozwija współpracę z zagranicznymi odbiorcami, eksportując towary i usługi do krajów Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.

Miejsce pracy: łódzkie, Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rekrutację, ocenę, rozwój i szkolenia pracowników.

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi lub psychologii, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - znajomość technik nowoczesnej rekrutacji, - znajomość języka angielskiego mile widziana, - podstawowa znajomość prawa pracy, - komunikatywność, - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

atrakcyjne warunki zatrudnienia