Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
HR Manager

HR Manager

Sedlak & Sedlak
lubuskie, Kraków
praca stacjonarna
5026 dni temu

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern, obecny w kilkudziesięciu krajach na świecie. W Polce posiada dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające w sumie ponad 1000 pracowników. W związku z potrzebą wzmocnienia lokalnej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 56/10
Zadania:

- nadzór nad polityką personalną firmy w dwóch zakładach produkcyjnych (łącznie ok. 1000 osób) - tworzenie strategii rekrutacji oraz szkoleń pracowników - zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej - kontrola KPI, budżetu, sporządzanie zestawień i analiz - zarządzanie kilkuosobowym zespołem - sprawozdawczość związana ze polityką personalną

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia, ekonomia) - przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy w dziale personalnym, mile widziane w firmie produkcyjnej - minimum 3-letnia praktyka na stanowisku kierowniczym - doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi - praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, kreowania polityki personalnej firmy - bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy - dobrze rozwinięte kompetencje menedżerskie - zdecydowanie w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną komunikację) - prawo jazy kat. B

Oferujemy:

- w zależności od umiejętności oraz doświadczenia Kandydata wynagrodzenie na poziomie 14 000 – 18 000 PLN brutto + premię uzależnioną od wyników + narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.