Zobacz więcej ofert pracy

HR MANAGER

Tarkett Polska Sp.z o.o.
Orzechowo
praca stacjonarna
5066 dni temu

Ogłoszenie numer: 112299, z dnia 2010-09-03

Firma o profilu produkcyjnym prowadząca działalność w zakresie produkcji materiałowych podłogowych z drewna, będąca częścią międzynarodowego koncernu Tarkett poszukuje odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko:

HR MANAGER

Miejsce pracy: Orzechowo

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesu rekrutacji pracowników
  • Wdrażanie systemu ocen okresowych i innych działań z obszaru ZZL
  • Wdrażanie systemu Wordld Class Manufacturing w zakresie filaru People Development.
  • Sporządzanie analiz kadrowych i rynku pracy
  • Nadzór nad dokumentacją kadrową i naliczaniem płac oraz innymi działaniami z tego obszaru.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru ZZL
  • Min 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wiedza i doświadczenie z obszarów selekcji i rekrutacji pracowników, ocen okresowych, rozwoju i motywacji pracowników,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wysoki poziom motywacji z nastawieniem na realizację celów,
  • Dyspozycyjność w zakresie międzynarodowych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy.