Zobacz więcej ofert pracy

HR Coordinator

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6013 dni temu

Ogłoszenie numer: 43618, z dnia 2008-05-02

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Nr ref: HRC-DS/04/08 (I)

Opis stanowiska

- koordynacja polityki personalnej firmy (systemy motywacyjne, szkolenia, rozwój pracowniczy, rekrutacje) - sporządzanie listy płac, naliczanie bonusów, współpraca z firmą outsourcingową - administracja kadrowa - obsługa prawna, współpraca z kancelarią prawną

Wymagania

- wykształcenie wyższe - doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 3 lata - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość języka francuskiego - bardzo dobra znajomość prawa pracy - doświadczenie w obsłudze prawnej firmy będzie dodatkowym atutem - samodzielność, dynamizm, elastyczność - doskonałe umiejętności interpersonalne

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny, szkolenia oraz możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.