Najnowsze oferty pracy

  • HR Product Owner

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca zdalna / hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    10 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland, in Global HR Support Department. We support globally the People & Culture Community in HR systems, processes, projects, administration and reporting area. On daily basis we collaborate with our colleagues...
Zobacz więcej ofert pracy

HR Business Partner

H+H Polska Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
390 dni temu

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współuczestniczenie w projektowaniu i wdrażaniu zmian strukturalnych.
  • Bliska współpraca z biznesem i proaktywny udział w tworzeniu bezpiecznego oraz przyjaznego środowiska pracy.
  • Budowanie partnerskiej, długotrwałej współpracy z partnerami biznesowymi, dostarczanie dopasowanych narzędzi i rozwiązań z obszaru HR wspierających realizację strategicznych celów biznesowych.
  • Wsparcie i doradztwo z zakresu prawa pracy.
  • Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy.
  • Analizowanie danych i wskaźników HR i rekomendowanie usprawnień.
  • Analiza problemów oraz zapytań od pracowników, przeprowadzanie procesów wyjaśniających między pracownikami w zakresie etyki oraz relacji - w oparciu o rozmowy oraz zebrane informacje.
  • Wsparcie w kwestiach organizacyjnych i operacyjnych związanych z rekrtuacją, onboardingiem, szkoleniami i innymi projektami HR.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej o rozproszonej strukturze.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, psychologia, zarządzanie).
  • Gotowość do pracy w terenie i odbywania częstych podróży służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy.
  • Doświadczenie w codziennym wsparciu managerów.
  •  Umiejętność budowania relacji partnerskich i autorytetu na różnych poziomach organizacji.
  • Dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, raporty, zestawienia).
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

 Oferujemy:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków obcych.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Spotkania integracyjne.
  • Brak dress code’u.
  • Parking dla pracowników.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wakacji dzieci.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Poznaj