Najnowsze oferty pracy

  • HR Product Owner

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca zdalna / hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    12 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland, in Global HR Support Department. We support globally the People & Culture Community in HR systems, processes, projects, administration and reporting area. On daily basis we collaborate with our colleagues...
Zobacz więcej ofert pracy

HR business partner

Randstad Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1195 dni temu

Dla naszego klienta, znanej sieci retail poszukujemy HR Business Partnera. Jest to rola idealna dla HR Business Partnerów posiadających doświadczenie w wsparciu klienta wewnętrznego, w tym prowadzeniu wewnętrznych projektów HR.

Warszawa

oferujemy

  • Ciekawa pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość kreowania własnego środowiska pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe (m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie aktywności sportowej)

zadania

  • Bieżące wsparcie klientów wewnętrznych z działów sprzedaży w zakresie procesów personalnych (cykl życia pracownika)
  • Współpraca z liderami w zakresie rozwijania i wdrażania rozwiązań HR wspierających ich zespoły w realizacji celów biznesowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości i efektywności procesów rekrutacyjnych, rozwojowych oraz zarządzania wynikami we wspieranych funkcjach
  • Prowadzenie i wdrażanie korporacyjnych i lokalnych projektów HR
  • Wdrażanie inicjatyw budujących zaangażowanie pracowników
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami / dostawcami rozwiązań HR
  • Nadzór nad podległym zespołem odpowiedzialnym za rekrutacje i szkolenia, wsparcie HRowe

oczekujemy

  • 3-5 -letniego doświadczenia na analogiczny stanowisku,
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu różnorodnych projektów HR
  • Bardzo dobrej znajomości Prawa Pracy
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu pracy małych zespołów
  • Bardzo dobrego zrozumienia biznesu oraz procesów biznesowych
  • Bardzo dobrej znajomości umiejętności budowania dobrych relacji
  • Samodzielności, umiejętności ewaluacji problemów i rekomendowania rozwiązań
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania zadań i ustalania priorytetów
  • Kompetencji analitycznych i doświadczenia w przeprowadzaniu analiz w obszarze HR
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy ze Związkami Zawodowymi
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47