Najnowsze oferty pracy

  • HR Product Owner

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca zdalna / hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    11 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland, in Global HR Support Department. We support globally the People & Culture Community in HR systems, processes, projects, administration and reporting area. On daily basis we collaborate with our colleagues...
Zobacz więcej ofert pracy

HR Business Partner

RADPOL S.A.
Człuchów
praca stacjonarna
1371 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Człuchów

Miejsce pracy: dowolna lokalizacja Spółki

Główny cel stanowiska:

Tworzenie i implementacja strategii HR zgodnej ze strategią i celami Spółki

Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Tworzenie i wdrażanie zmian w polityce HR Spółki tak, aby w optymalny sposób odpowiadała potrzebom kadry managerskiej oraz zmianom zachodzącym na rynku pracy,
  • Współtworzenie strategii Spółki z naciskiem na obszary HR,
  • Rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań w obszarze HR niezbędnych do realizacji celów biznesowych Spółki,
  • Dbanie o rozwój pracowników - identyfikacja i klasyfikacja kompetencji pracowników, diagnozowanie potrzeb Spółki oraz potencjału pracowników (identyfikacja talentów i luk kompetencyjnych), planowanie oraz organizacja szkoleń pracowniczych,
  • Samodzielne realizowanie szkoleń z zakresu tzw. kompetencji miękkich,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie konfliktów, dbałość o komunikację wewnętrzną w organizacji,
  • Prowadzenie działań w zakresie Employer Brandingu wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów dotyczących wszelkich wskaźników HR-owych istotnych ze względu na działalność Spółki, przedstawianie wniosków oraz rekomendowanie działań korygujących,
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, koordynacja i prowadzenie procesów,
  • Wdrożenie i adaptacja nowo zatrudnionych pracowników,
  • Wsparcie managerów w procesie budowania zespołów, zarządzania zespołami, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w obszarze HR na stanowisku HR Biznes Partnera lub na stanowisku odpowiedzialnym za rozwój i szkolenia,
  • Doświadczenie w samodzielnym budowaniu polityki zarządzania talentami oraz polityki szkoleniowej w dużej, rozproszonej organizacji,
  • Bardzo dobra znajomość rynku szkoleń oraz wiedza z zakresu zarządzania procesem szkoleniowym oraz wiedza trenerska z zakresu nauki osób dorosłych,
  • Znajomość platform dostarczających szkolenia e-learningowe,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Psychologia, Prawo, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi),
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zorientowanie na Klienta wewnętrznego, życzliwość, przyjazne nastawienie
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • Dobra znajomość programów: Excel, PowerPoint, Word; mile widziana znajomość IFS,
  • Znajomość przynajmniej jednego języka obcego angielski, niemiecki lub rosyjski.
Oferujemy:
  • Pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy wieloletnie doświadczenie na równi z odwagą i dynamizmem młodszych pokoleń,
  • Rozwój zawodowy dopasowany do potrzeb i aspiracji pracownika,
  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia, niezbędne narzędzia pracy, benefity (m.in. opieka medyczna, Multisport).