Najnowsze oferty pracy

  • HR Product Owner

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca zdalna / hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    11 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland, in Global HR Support Department. We support globally the People & Culture Community in HR systems, processes, projects, administration and reporting area. On daily basis we collaborate with our colleagues...
Zobacz więcej ofert pracy

HR Biznes Partner / Partnerka

Grupa ERBUD
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
654 dni temu

O nas

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy)- doskonalimy środowiskowe efekty działalności. Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Codzienna współpraca z kadrą menedżerską w dedykowanych obszarach biznesowych (wsparcie menedżerów w zarządzaniu zespołami, budowaniu zaangażowania pracowników, definiowaniu potrzeb rekrutacyjnych i rozwojowych liderów i ich zespołów);
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk w sektorze budowlanym (stanowiska techniczne, specjalistyczne, kadra zarządzająca);
  • Aktywne poszukiwania kandydatów na rynku;
  • Prowadzenie działań z obszaru employer brandingu;
  • Koordynacja procesu onboardingu;
  • Koordynacja programów stażowych oraz programów praktyk;
  • Współtworzenie i realizacja programów rozwojowych dla menedżerów, talentów i sukcesorów;
  • Analiza potrzeb szkoleniowych, organizacja i koordynacja szkoleń;
  • Koordynowanie procesu rozmów rocznych;
  • Współtworzenie i wdrażanie innych procesów HRowych.
TO STANOWISKO BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNE, JEŚLI:
  • Posiadasz wyższe wykształcenie (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne);
  • Posiadasz min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze miękkiego HRu – znasz się na tym, uwielbiasz działać w tym obszarze a przy tym jesteś skuteczny/skuteczna;
  • Masz doświadczenie i umiejętności w realizacji & koordynacji procesów takich jak: rekrutacja, onboarding, employer branding, rozwój kompetencji pracowników;
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności związane z komunikacją (potrafisz klarownie przedstawiać myśli, sprawnie argumentować i znajdować przestrzeń do konstruktywnych rozwiązań);
  • Doskonale komunikujesz się z otoczeniem, jesteś otwarty/a na ludzi;
  • Kreatywność, optymizm, proaktywność są wpisane w Twoje DNA;
  • Lubisz pracować pod presją czasu i realizować kilka projektów równocześnie;
  • Jesteś gotowy/a do częstych wyjazdów służbowych (głównie południowa i centralna część Polski).

Mile widziane

  • Doskonale byłoby, gdybyś dodatkowo znał/a specyfikę branży budowlanej.

Oferujemy

  • Samochód służbowy również do prywatnego użytku.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej i nauki języków obcych).
  • Pracę w firmie będącej w pierwszej piątce największych firm budowlanych w Polsce – posiadamy wieloletnie doświadczenie w swoim sektorze, realizujemy prestiżowe i zaawansowane technicznie projekty.
  • Ciekawe zadania realizowane w przyjaznym środowisku z przestrzenią do realizacji własnych pomysłów.
  • Przyjazną lokalizację biura w ramach kompleksu Royal Wilanów (w pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, fitness club, centrum medyczne, ogólnodostępne boiska sportowe, zielone skwerki).
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.