Najnowsze oferty pracy

  • HR Product Owner

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca zdalna / hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    11 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland, in Global HR Support Department. We support globally the People & Culture Community in HR systems, processes, projects, administration and reporting area. On daily basis we collaborate with our colleagues...
Praca.pl Praca Mazowieckie Rzakta HR Business Partner Rzakta
HR Biznes Partner - obszar produkcji

KGL S.A.
Rzakta
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
949 dni temu

KGL od niemal 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych i narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.
Od lat koncentrujemy działania na zwiększeniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownię.

W całej Grupie KGL pracuje już niemal 1000 osób w kilku lokalizacjach. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz możliwość realizacji różnorodnych zadań, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzakta
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • wyjazdy integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • analiza i regulacja systemu ocen pracowniczych
  • prowadzenie sesji rozwojowych dla menedżerów spółki
  • uczestnictwo w codziennej pracy menedżerów poprzez training on the job
  • prowadzenie warsztatów (one day training) dla niższej kadry menedżerskiej oraz zespołów specjalistów w zakresie kompetencji rozwojowych i organizacyjnych
  • prowadzenie coachingów wdrożeniowych na wyższe stanowiska specjalistyczne i menedżerskie
  • monitorowanie procesów odejść pracowników
  • nadzorowanie wdrażania strategii HR w podległym sobie obszarze
  • HR Controlling: tworzenie raportów, zestawienia kosztowe i monitoring wydatków działu HR i budżetu wynagrodzeń
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu psychologii, ekonomii, prawa lub pokrewne
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe: w obszarze HR i/lub na stanowisku menedżerskim w obszarze produkcji
  • ukończone kursy i/lub certyfikacja trenerska/coachingowa
  • mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i poszerzanie wiedzy
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji interpersonalnych

Poznaj

KGL S.A.

O spółce KGL

KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, zajmującą się produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych, a także dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych oraz importem surowców i półproduktów z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Od lat koncentrujemy działania na zwiększeniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownie.
KGL JAKO PRACODAWCA

W całej Grupie KGL pracuje łącznie 750 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój pierwotny charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca dbamy o terminowość wypłat wynagrodzenia, doskonalimy nasze systemy premiowe, a także ich sprawiedliwe przydzielanie oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów. Każdy z naszych Pracowników jako dodatek otrzymuje opiekę medyczną oraz kartę Multisport lub bilety do kina czy teatru.

Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy ale również własne pomysły.