Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
HOSTESSA / PROMOTOR / DORADCA KLIENTA

Arteria SA
lubelskie
praca stacjonarna
5240 dni temu

Ogłoszenie numer: 92127, z dnia 2010-03-12

Arteria SA

Grupa Kapitałowa Arteria S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych jest liderem rynku usług outsourcingu sprzedaży i obsługi Klienta w Polsce. Nasze kompleksowe oferty, oparte na multikanałowej platformie sprzedaży potwierdziły swoją skuteczność w branżach telefonii mobilnej, energetyki i usług komunalnych, płatnych telewizji cyfrowych, wydawnictw specjalistycznych, branży usług finansowych. Wciąż rozszerzamy swoją działalność. Obecnie w branży produktów finansowych poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: A/HP/192

Opis stanowiska

- aktywna sprzedaż i promowanie produktów branży finansowej; - nawiązywanie kontaktów oraz pomoc merytoryczna Klientom; - podpisywanie umów z Klientami; - raportowanie;

Wymagania

- min. średnie wykształcenie (mile widziani studenci); - mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B; - umiejętność szybkiego uczenia się; - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne; - przebojowość i dużo uśmiechu; - punktualność i sumienność;

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku; - szkolenia produktowe i sprzedażowe; - realna możliwość awansu zawodowego; - atrakcyjne warunki finansowe;