Zobacz więcej ofert pracy

HELPDESK

Raab Karcher Technika Stacji Paliw Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4994 dni temu
karcher_gora.jpg

Firma świadcząca usługi w zakresie serwisu systemów kasowych poszukuje kandydata na stanowisko

HELPDESK

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • rejestrowanie i przekazywanie nadchodzących zgłoszeń
  • prowadzenie odpowiednich zapisów do baz danych
  • wsparcie techniczne dla klientów
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektronika, informatyka lub pokrewne)
  • znajomość pakietu MS Office.
  • biegła znajomość środowiska Windows ( głównie 2000, XP)
  • bardzo dobra praktyczna znajomość sprzętu komputerowego
  • podstawowa wiedza z zakresu konfiguracji i analizy sieci komputerowych
  • umiejętność dobrego radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość języków programowania i systemów baz danych (Delphi, MySql) będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • współpracę ze światowymi liderami branży