Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Handlowiec

Handlowiec

Ecokube Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5173 dni temu

Ogłoszenie numer: 99684, z dnia 2010-05-18

Dynamiczna firma z branży ochrony środowiska poszukuje osób o profilu inżynierskim. Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w branży technologii wodno-ściekowych w międzynarodowym środowisku, przy wykorzystaniu technologii na światowym poziomie. Oferujemy pracę lub możliwość stałej współpracy

Handlowiec

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba odpowiadać będzie za telemarketing, pozyskiwanie klientów, przygotowywanie ofert i zarządzanie relacjami z klientem

Wymagania

  • doświadczenie i wyniki w telemarketingu
  • znajomość specyfiki branży inwestycyjnej/instalacyjnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość AutoCada

Oferujemy

  • wynagrodzenie z częścią motywującą
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze