Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Hardsoft-Telekom Jarosław Kazimierczak
Poznań
praca stacjonarna
5181 dni temu

Ogłoszenie numer: 98635, z dnia 2010-05-10

Firma komputerowa - integrator rozwiązań informatycznych, na rynku od 1992 roku.

Handlowiec

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko HANDLOWIEC:
  1. w zakresie sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania
  2. w zakresie sprzedaży dystrybucyjnej sprzętu komputerowego i oprogramowania do innych firm komputerowych.
  3. w zakresie sprzedaży systemów zaawansowanych (sieci, bezpieczeństwo, serwery)
Osoba zatrudniona na każdym ze stanowisk będzie odpowiedzialna za:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami
  • realizację planów sprzedażowych

Wymagania

  • duża aktywność w pozyskiwaniu klientów
  • znajomość rynku IT i branży komputerowej
  • doświadczenie w sprzedaży aktywnej (mile widziane grono oddanych klientów)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych (dotyczy stanowisk 1 i 2)
  • znajomość sprzętu i oprogramowania
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • wytrwałość i chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
Do składania aplikacji zapraszamy również absolwentów (dotyczy stanowiska 1 i 2)

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • kontakt z producentami
  • wyjazdy zagraniczne
  • bardzo wysokie zarobki