Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

EFOR GROUP Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5243 dni temu

Ogłoszenie numer: 95189, z dnia 2010-04-07

Poszukujemy osób na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż systemów techniki grzewcze w tym: - pompy ciepła - kotły kondensacyjne - kolektory słoneczne - inne usługi
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie , aktywna sprzedaż
  • Współpraca z inwestorami, firmami projektowymi i budowlanymi w zakresie możliwości ujęcia w projektach usług sprzedawanych przez Firmę

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe - technika grzewcza
  • Orientacja na cel
  • Komunikatywność (procesu obsługi klienta, budowanie relacji z klientem)
  • Samodzielność w planowaniu czasu pracy
  • Skuteczność prowadzonych działań handlowych
  • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz niezbędne narzędzia pracy