Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Limaro
wielkopolskie
praca stacjonarna
5543 dni temu

Ogłoszenie numer: 64979, z dnia 2009-05-13

Limaro

Piekarnia Limaro powstała w 1990 roku. Od początku swojej działalności firma stawia na pasjonatów, świetnie wykształconych fachowców, których wiedza jest gwarantem jakości naszych produktów. Codziennie nasze pieczywo i inne produkty trafiają do 1000 punktów sprzedaży na terenie północno-zachodniej Polski. W związku z naszym dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku handlowca będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy.

Wymagania

  • Minimum trzy letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min.średnie
  • Nastawienie na osiąganie sukcesów w sprzedaży
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Motywujący system wynagrodzenia.
  • Samochód służbowy i komórkę.