Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Epcos Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5677 dni temu

Ogłoszenie numer: 61912, z dnia 2009-04-03

Epcos Polska Sp. z o.o. Firma Epcos jest światowym liderem w udoskonalaniu, produkcji oraz sprzedaży podzespołów elektronicznych. W swoich oddziałach na całym świecie zatrudnia około 21.200 osób. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje pracownika do swojego biura regionalnego w Warszawie na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2/2009

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Aktywną sprzedaż poprzez pozyskiwanie nowych Klientów
  • Obsługę przydzielonej grupy Kluczowych Klientów
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie stałych relacji z Klientami
  • Realizację planów sprzedażowych
  • Doradztwo techniczne dla nowych oraz Kluczowych Klientów

Wymagania

  • Dobra znajomość rynku podzespołów elektronicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Kreatywność, zaangażowanie oraz samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej korporacji
  • Motywujący system wynagrodzenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • System opieki medycznej oraz pakiety socjalne
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód, komputer, telefon komórkowy)