Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Handlowiec

Handlowiec

Przedsiebiorstwo NAN Spółka Jawna
pomorskie
praca stacjonarna
5679 dni temu

Ogłoszenie numer: 61542, z dnia 2009-03-31

Firma NAN od 15 lat zajmuje się produkcją folii termokurczliwych i materiałów opakowaniowych. Posiadamy bardzo ustabilizowaną pozycję na rynku.

Handlowiec

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji z istniejącymi Klientami firmy
  • Realizowanie budżetu i planu sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Nadzór nad realizacją zamówień Klientów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość
  • Rzetelność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia