Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Handlowiec

Handlowiec

EP Serwis Sp z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
5796 dni temu

Ogłoszenie numer: 51706, z dnia 2008-11-04

Firma zajmująca się produkcją i naprawą palet drewnianych oraz szyciem odzieży roboczej poszukuje na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Praca w segmencie opakowań zbiorczych
  • Rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prezentacja ofert oraz negocjowanie umów handlowych
  • Stała opieka nad siecią oraz obsługa indywidualnie wybranych klientów

Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu w okresie próbnym,
  • Samodzielność,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dyspozycyjność, mobilność – gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Silna motywacja do pracy,
  • Dynamizm i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy,
  • Godziwe wynagrodzenie - minimum 3 tys. zł,
  • Zwrot kosztów wyjazdów,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Nienormowany czas pracy,
  • Ciekawą pracę w ogólnopolskiej firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Dużą samodzielność w działaniu. Preferencje
  • Doświadczenie w handlu