Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Robbo Computer
Piaseczno
praca stacjonarna
6020 dni temu

Ogłoszenie numer: 42704, z dnia 2008-04-25

Lokalny lider technologii informatycznych www.robbo.pl

Handlowiec

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Do zadań należeć będzie: zdobywanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych klientów firmy, negocjowanie warunków dostawy mediów dla wspólnot mieszkaniowych i developperów.

Wymagania

-prawo jazdy B, -znajomość sprzętu sieciowego, -znajomość sprzętu komputerowego i peryferii, -doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca (najlepiej w firmie informatycznej), -mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania sieci teleinformatycznych, -mile widziana znajomość podstaw HTML. -płeć obojętna :-) -osoba z okolic Piaseczna lub południowej Warszawy,

Oferujemy

oferujemy zatrudnienie w rozwijającej się cały czas branży, stałe wynagrodzenie, praca w młodym zespole, dobrą atmosferę w pracy, Możliwy nielimitowany czas pracy.