Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWIEC

ARTOTEL Spółka z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6063 dni temu

Ogłoszenie numer: 39876, z dnia 2008-02-11

Oferujemy słuchawki nagłowne do wszystkich zastosowań - od centrów telefonicznych, gorących linii, przez biura obsługi klienta i biura domowe, po indywidualnych użytkowników. Jako dystrybutor słuchawek nagłownych mamy przyjemność zaprezentować Państwu sprzęt, który jest niezwykle przydatny w biurach, zakładach pracy, oraz wszędzie tam gdzie rozmowy telefoniczne są utrudnione ze względu na duże natężenie hałasu. Zastosowanie słuchawek nagłownych pozwala swobodnie wykonywać podczas rozmowy telefonicznej czynności wymagające użycia obu rąk, np. obsługiwać komputer, kopiarkę czy telefaks, przeglądać dokumenty czy zapisywać notatki. Dzięki niezaprzeczalnym walorom użytkowym słuchawek nagłownych zyskały one renomę i niezwykłą popularność na całym świecie. Niezależne badania wykazały, że używanie słuchawek nagłownych może znacznie zwiększyć liczbę rozmów przeprowadzonych w ciągu dnia pracy i podwyższyć W naszych działaniach stawiamy na solidną i długoterminową współpracę z naszymi partnerami, opierającą się na elastyczności, na wzajemnym przystosowywaniu się do siebie i wzajemnym zrozumieniu. Oferując najlepsze usługi i rozwiązania, skupiamy się na kreowaniu wartości dla naszych klientów. Cenimy wartości naszych partnerów. Celem naszej firmy jest zdobycie i utrzymanie odpowiedniego udziału w szybko rozwijającym się rynku nowych technologii.

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osób ambitnych, zaradnych, cechujących się charyzmą. Potrafiących nawiązywać i utrzymywać dobre kontakty z klientami. Nie bojących się nowych wyzwań. Radzących sobie w trudnych sytuacjach oraz zdolnych do przejęcia inicjatywy.

Wymagania

Minimum średnie

Oferujemy

ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji • możliwość rozwoju kariery zawodowej wraz z rozwojem firmy