Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWIEC

ATUT KOMPUTER
Wrocław
praca stacjonarna
6330 dni temu

Ogłoszenie numer: 30563, z dnia 2007-06-20

Wrocławska firma komputerowa ATUT KOMPUTER działająca od ponad 11lat należąca do największej sieci Salonów Komputerowych Alsen.

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do zadań przyszłego handlowca należeć będzie aktywne wyszukiwanie nowych klientów, podtrzymywanie kontaktów z już istniejącymi, obsługa procesu sprzedaży a w szczególności sprzedaż sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz telefonii komórkowej Plus GSM

Wymagania

Znajomość branży informatycznej lub telefonii komórkowej Plus GSM Doświadczenie handlowe i negocjacyjne Silna motywacja do pracy i zorientowanie na wyniki Zdolności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów Podstawowa znajomość języka angielskiego Podstawowa znajomość HTML będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku Wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników Przyjazną atmosferę pracy Pracę w młodym zespole