Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Viktoria Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6330 dni temu

Ogłoszenie numer: 29128, z dnia 2007-04-16

Jesteśmy brokerem serwerów i peryferii IBM, CISCO. Naszymi Klientami są firmy eksploatujące ten sprzęt.

Handlowiec

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy handlowców: Serwery IBM RS6000, IBM AS400, i5 Series, CISCO Sprzedaż kompletnych serwerów i i komponentów.

Wymagania

Ugruntowana wiedza na temat produktów IBM Doświadczenie w handlu sprzętem IBM Zanjomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie więcej niż podstawowym Kreatywne podejście do wystepujących problemów Samodzielność i konsekwencja w działaniu Dyspozycyjność, czynne prawo jazdy Łatwość nawiązywania kontaków lub ich posiadanie będzie dodatkowym atutem Mile widziany własny samochód

Oferujemy

Komplet "narzędzi" handlowca Wynagrodzenie podstawowe i prowizja Możliwości szkolenia w zakresie produków IBM