Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWIEC

ARTOTEL Spółka z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6481 dni temu

Ogłoszenie numer: 24377, z dnia 2006-11-16

W naszych działaniach stawiamy na solidną i długoterminową współpracę z naszymi partnerami, opierającą się na elastyczności, na wzajemnym przystosowywaniu się do siebie i wzajemnym zrozumieniu. Oferując najlepsze usługi i rozwiązania, skupiamy się na kreowaniu wartości dla naszych klientów. Cenimy wartości naszych partnerów. Celem naszej firmy jest zdobycie i utrzymanie odpowiedniego udziału w szybko rozwijającym się rynku nowych technologii.

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osób ambitnych, zaradnych, cechujących się charyzmą. Potrafiących nawiązywać i utrzymywać dobre kontakty z klientami. Nie bojących się nowych wyzwań. Radzących sobie w trudnych sytuacjach oraz zdolnych do przejęcia inicjatywy.

Wymagania

MInimum wykształcenie średnie

Oferujemy

• ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji • możliwość rozwoju kariery zawodowej wraz z rozwojem firmy