Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
HANDLOWIEC

HANDLOWIEC

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4505 dni temu

Dla naszego klienta - dużej, stabilnej firmy działającej w branży opakowaniowej, współpracującej z wiodącymi producentami kosmetyków, żywności i farmacji oraz międzynarodowymi korporacjami FMCG; w związku z jej rozwojem - poszukujemy pracownika na stanowisko:

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr Ref.: HA/05/12/praca

Opis stanowiska:

Osoby odpowiedzialnej za:

  • rozwój sprzedaży i współpracę z kluczowymi klientami w kraju i za granicą
Od kandydatów wymagamy:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w nawiązywaniu kontaktów handlowych i koordynowaniu współpracy w relacji B2B
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność budowania trwałych relacji
  • silne nastawienie na wyznaczanie i realizacje celów
  • kreatywność i duża samodzielność w działaniu

Oferujemy:
  • samodzielną, pełną wyzwań i różnorodnych zadań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”