Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6630 dni temu

Ogłoszenie numer: 20236, z dnia 2006-05-22

Jako agencja pośrednictwa pracy, poszukujemy kandydatek/kandydatów z bdb. dobrą znajomością j. angielskiego. Byłaby to praca na rzecz firmy działającej w branży telekomunikacyjnej.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: HAND./MEBLE

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - zdobywanie nowych klientów i obsługa już istniejących; - prezentacja oferty firmy; - negocjowanie warunków sprzedaży. Nasz Klient jest firmą handlową działającą w branży mebli biurowych. Stanowi przedstawicielstwo znanych producentów mebli biurowych.

Wymagania

Kandydat koniecznie powinien posiadać doświadczenie w branży mebli biurowych na wyżej wymienionym lub podobnym stanowisku. Mile widzianym atutem kandydata będzie znajomość programu AutoCad.

Oferujemy

Pracodawca oferuje solidne wynagrodzenie stałe i prowizję od osiągniętego obrotu. Inne warunki zatrudnienia - do uzgodnienia z Pracodawcą.