Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Audiostacja s.c.
Warszawa
praca stacjonarna
6713 dni temu

Ogłoszenie numer: 19996, z dnia 2006-05-11

Audiostacja to firma zajmująca się importem i dystrybucją profesjonalnego sprzętu muzycznego. W ofercie firmy znajdują się urządzenia i systemy dla studiów nagrań, muzyków, rozgłośni radiowych i telewizyjnych oraz hobbystów. Jesteśmy wyłacznym przedstawicielem wielu znakomitych firm takich jak: TC Electronic, CLAVIA, ACCESS, RME, EVENT, MXL, SE Electronics i in.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba, która dołączy do Audiostacji stanie się ważnym ogniwem zespołu i będzie współodpowiedzialna za dalszy rozwój sprzedaży, zarówno poprzez sieć dystrybucyjną jak i do klientów instytucjonalnych.

Wymagania

Idealny kandydat powinien charakteryzować się następującymi cechami i umiejętnościami: - nieprzeciętne zdolności interpersonalne - przynajmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie produktów pro-audio) - przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego - systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy - gotowość do odbywania podróży służbowych - mile widziany własny samochód - chęć pogłębiania wiedzy

Oferujemy

Gwarantujemy pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, świetną atmosferę i nieustanny rozwój zawodowy.