Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6694 dni temu

Ogłoszenie numer: 19428, z dnia 2006-04-18

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - firmy działającej w branży mebli biurowych. Firma ta jest dystrybutorem znanego producenta mebli biurowych.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: H./M.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży mebli biurowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Handlowca. Firma ta jest dystrybutorem znanych producentów mebli biurowych. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - zdobywanie nowych klientów i ich obsługa; - prezentacje oferty firmy; - negocjowanie warunków sprzedaży.

Wymagania

- konieczne doświadczenie w branży meblowej na takim lub podobnym stanowisku; - konieczne posiadanie własnego samochodu (firma zwraca koszty wykorzystania własnego auta do celów służbowych).

Oferujemy

Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, solidną część stałą wynagrodzenia i prowizję w wysokości 3 % od uzyskanego obrotu.